Projekt Studio

AGECJA INTERAKTYWNA - WROCŁAW
Kompleksowe projektowanie stron internetowych i reklama

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnyśląsk

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowa oraz utrzymywanie krótko i długofalowych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje warunków współpracy
  • Realizacja planów sprzedażowych i marketingowych
  • Raportowanie działań sprzedażowych

Wymagania:

  • Przedsiębiorczość i zdolności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu oraz silna orientacja na wyniki
  • Umiejętność negocjacji na każdym szczeblu
  • Doświadczenie w obsłudze klientów z branży internet i reklama będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Wysoki poziom samodzielności w działaniach, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

info@projektstudio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".