Projekt Studio

AGECJA INTERAKTYWNA - WROCŁAW
Kompleksowe projektowanie stron internetowych i reklama

Grafik / Webdesigner

Miejsce pracy: Siedziba firmy - Wrocław
Region: dolnyśląsk

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje kandydata na stanowisko grafika / webdesignera.
Oferujemy pracę w młodym i ambitnym zespole. Szybki rozwój firmy, oraz projekty dla dużych i znanych firm pozwalają na atrakcyjny rozwój kariery zawodowej.

Opis stanowiska(obowiązki):

  • Tworzenie projektów graficznych stron internetowych
  • Aktualizacja graficzna istniejących serwisów
  • Tworzenie elementów graficznych na strony internetowe
  • Tworzenie elementów graficznych na potrzeby reklamowe
  • Tworzenie gotowych stron internetowych
  • Cięcie grafiki do kodu html

Wymagania:

  • Doskonała znajomość programów graficznych, najlepiej Adobe Photoshop
  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych
  • Wyczucie estetyki, duża kreatywność i otwartość na nowe idee i pomysły

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość html, css oraz standardów W3C
  • Znajomość i umiejętność projektowania w technologii flash
  • Umiejętność programowania w języku javascript

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Stałe wynagrodzenie + premie
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Wysoki poziom samodzielności w działaniach, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz portfolio prosimy przesyłać na adres:

info@projektstudio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Projekt Studio zastrzega sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.